Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Değerlerimiz & Prensiplerimiz

Müvekkillerimiz için çalışırken, her zaman etkin, verimli olmaya özen gösteriyor ve hukuki sorunları için güvenilir, yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Hizmet verirken, daima iletişimde kalarak müvekkillerimizi bilgilendiriyor ve güncel gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Uluslararası Hizmet

Müvekkillerimizin, ulusal ölçekteki ihtiyaçlarının yanı sıra uluslararası alanda da yaşayabilecekleri sorunlar ve ihtiyaçları için yurtdışındaki irtibat ofislerimiz ve sahip olduğumuz iş birlikleri ile hukuki hizmeti sağlamaktayız.

Biz Neden Farklıyız

Müvekkillerimize “önleyici” ve “koruyucu” avukatlık hizmeti kapsamında, uyuşmazlıklar çıkmadan önce ihtiyaçları olan hizmetleri ve bilgilendirmeleri sağlamaktayız. Ayrıca, teorik bilgi birikime ve pratik beceriye sahip avukatlarımız ve danışmanlarımız ile temel avukatlık hizmetinin ötesinde sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

Biz Kimiz ve Nasıl Çalışıyoruz ?

Akkaş & Partners olarak, müvekkillerimizin hem ülke içinde hem de uluslararası alanda ihtiyaç duyacağı hukuki danışmanlık hizmetini müvekkil memnuniyetini esas alan, en hızlı ve en etkin şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, dinamik ve yeniliklere açık kadromuz ile, müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmak için 7/24 esasına dayalı olarak tüm enerjimiz ile çalışmaktayız. Ayrıca, müvekkillerimize “önleyici” ve “koruyucu” avukatlık hizmeti kapsamında, uyuşmazlıklar çıkmadan önce ihtiyaçları olan hizmetleri ve hukuki bilgilendirmeleri sunmaktayız.

 Kadromuzdaki avukat ve danışmanlar ile gerek mevzuat ve hukuki düzenlemeler gerekse uygulama yönünden sahip olduğumuz bilgi birikimi sayesinde temel avukatlık hizmetinin ötesinde müvekkillerimize sürdürülebilir ve stratejik hukuki çözümler sunmaktayız. Bu kapsamda verilecek hizmetlerin önceliğini, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek belirlemekte ve onları anlayarak en etkin hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz.

Müvekkillerimizin, yalnızca ulusal ölçekteki ihtiyaçları için hizmet sağlamamakta aynı zamanda uluslararası alanda da yaşayabilecekleri sorunlar ve ihtiyaçları için yurtdışındaki irtibat ofislerimiz ve sahip olduğumuz iş birlikleri ile hukuki hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca, hukuki danışmanlık kapsamımız sadece ulusal mevzuat ile sınırlı olmayıp, müvekkillerimizin yurtdışındaki başta yatırım ve ticari faaliyetlerine ilişkin konular olmak üzere geniş hukuki yelpazeyi barındırmaktadır.

Akkaş & Partners olarak, sunduğumuz hizmetleri müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi bir şekilde sunmaya kararlıyız. Bu çerçevede, müvekkillerimize verdiğimiz hukuki hizmetler teknik sorularına cevap verilmesinin ötesinde onların sorunlarını kavrama ve anlama üzerine kuruludur.